"יום המורה" הוא יום בו יכולנו להתכנס כצוות לשוחח על עבודתנו, לפרגן האחד לשני ולהזכיר לעצמנו עד כמה חשובה ומשמעותית היא משימתנו.

אבל.. כמו בשנים האחרונות אתם ההורים לא דילגתם על יום זה ומצאתם את הדרך לומר לנו "יום מורה שמח", לברך, לפרגן ולפנק.

ועד ההורים המרכזי בראשותה של סיגל טובבין – יו"ר ועד ההורים בשנה זו, התגייס ועמל בחריצות ומסירות שריגשו אותנו מאוד, כדי להנעים לנו את היום ולומר לנו באופן המכובד והראוי ביותר –

תודה על העשייה החינוכית שלנו. היום לא היה נראה כפי שהיה ללא שיתוף הפעולה שלכם הורים יקרים. נהרות של עוגות, ממתקים, מרקים.....פרחים, ברכות ....זרמו מהבוקר לחדר המורים שלנו. חמש נשים מקסימות שופעות באנרגיה והתלהבות : סיגל טובבין, שרון מרקוביץ, דורית תבור, חגית מאירי, אילנית אהרוני הגיעו בשעה 08:30 וקישטו את חדר המורים והכינו אותו לכבודנו, בשעה 10:00 (בהפסקה) צוות ביה"ס הגיע לחדר המורים. בדקות הראשונות היה שקט, עמדנו נרגשים והמומים.. כל כך הרבה יופי, צבע ושמחה.. והכל בשבילנו. תוך דקות ספורות ולאחר הברכה המרגשת שהכינו והקריאו לנו ההורים החלו להישמע קולות של שמחה והתרגשות מכל עבר. כזאת חגיגה ללב ולעיניים לא רואים כל יום. אכלנו בהתרגשות ובהנאה ממטעמיכם שהיו על השולחן, השפע של המטעמים זרם.....פינקנו גם את הילדים.. היה המון לכולם. כל מורה קיבל בנוסף שקית בה מצא 3 מתנות נחמדות וצנועות – דיסקונקי מהורי ביה"ס, צנצנת "נשיקות" מהמועצה המקומית ופטנט/המצאה של תלמידי כיתות י' שבשנה שעברה השתתפו בתוכנית "יזמים צעירים". הכי חשוב – במהלך השבוע חילקנו לכל תלמידי ביה"ס דפים מיוחדים שעיצבנו לאירוע, כל תלמיד כתב למורה/מורים שבחר את אשר על ליבו : פירגן והעריך. זה החלק המיוחד של היום הזה, התלמידים שלנו יודעים לומר תודה והערכה, להביע את אהבתם והערכתם למוריהם – זכינו. זאת המתנה הכי יפה לקבל ביום כזה. בהזדמנות זו אני מבקשת לאחל לכולכם חג חנוכה שמח מי יתן וסביבתכם תהיה תמיד מוארת באור של שמחה ואהבה. תודה על תשומת הלב וההתגייסות של כולכם להצלחת היום הזה, חיממתם את ליבנו והארתם את חג החנוכה של כולנו.

בהערכה והוקרה
זיוה דרורי, מנהלת ביה"ס
וכל משפחת מקיף עומר

תמונות פורסמו באינסטגרם ובדף הפייסבוק שלנו - מוזמנים להתחבר.