לקראת פרישתי אני מבקשת להודות לכל אחת ואחד מכם הורים יקרים על שנים של שיתוף פעולה ועשייה חינוכית מבורכת. הגעתי לתיכון לפני 20 שנים כאשר ב – 12 השנים האחרונות היו לי הזכות והעונג להיות מנהלת ביה"ס. אחרי 39 שנים במערכת קיבלתי החלטה לפרוש ולסיים פרק מרתק ומהנה זה. החלטה זו מלווה בעצב ושמחה יחד. אני פורשת עם המון כוחות לפרק נוסף שאני מצויידת בשפע של תובנות ששאבתי מתלמידי במהלך השנים. למרות גילם הצעיר מהם תצא התורה.                                                              

בגאווה ובצניעות אני יודעת לומר שיש לנו בי"ס נהדר שמדי יום היה בשאיפה להתקדם, להתחדש כאשר תמיד לנגד עיננו עמדו התלמידים ומה שנקרא בשפה המקצועית "טובת הילד".                              

הילדים הם אלה שהעניקו לי את השמחה כמו גם האמונה במשימה מדי יום ביומו במהלך השנים המבורכות הללו. העשייה הזאת על כל היבטיה לא היתה מתקיימת ונושאת פרי בלעדיכם ההורים.  

תודה לכולכם על השותפות והאמונה. ביה"ס בורך בצוות חינוכי מקצועי, מסור כזה שפועל מתוך שליחות ואהבה לתלמידים, זכרו זאת וראו בהם תמיד כתובת להתייעצות ותמיכה.                                        

תיכון מקיף עומר גאה בהישגיו האקדמיים (93% זכאות לבגרות מתוכם כ 20% בהצטיינות) כמו גם החברתיים – ערכיים ( 100% בעלי תעודת בגרות חברתית, מתוכם 90% בהצטיינות), 0% נשירה, מובילים באחוזי גיוס לצה"ל ובעלי שרות קרבי/משמעותי. הגענו להישגים מרשימים שיש בהם להוכיח על העשייה שלנו ועל כך שאנו בדרך הנכונה.                                                                          

מכאן אאחל לכולכם נחת ושמחה מילדכם, מי יתן והם יגשימו את כל חלומותיהם בעזרתכם ההורים. לכם ההורים שבמהלך השנים התנדבו לפעול במסגרת ועדי ההורים, תבוא עליכם הברכה על תרומתכם לרווחת ביה"ס. פעלתם באופן שקידם את ביה"ס תוך שתמיד דאגתם לתלמידים ולצוות. כולי תקוה שכך תמשיכו ותפעלו ברוח ההתנדבות והעשייה למען איכות החיים בביה"ס.                                                                                                                

אני מאחלת הצלחה רבה למנהלת ביה"ס הנכנסת הגב' ענת טריוקס.

" כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו" (שלמה קרליבך)

                                                                   שלכם בהערכה  

                                                                         זיוה דרורי